System reklamy Test

Naprawiono problem z technologią Multi-touch w HTC HD2

Dodał: Łukasz Krygier – 5 stycznia, 2012
Opublikowany w: Newsy Różne

Wygląda na to, że najlepszym telefonem na świecie może zostać jednak stary, poczciwy HTC HD2, na którym można uruchomić takie systemy, jak Windows Mobile, Android, Linux, MeeGo, a nawet Windows Phone 7.

Jednakże do tej pory miał problem z obsługą wielodotykowości, który wymagał od użytkownika dotknięcia dwóch palców w tym samym momencie, żeby móc powiększyć lub oddalić zdjęcie bądź stronę internetową (metoda pinch-to-zoom).

Użytkownik AnDim z forum XDA-Developers dokonał niemalże cudu eliminując problem w sterowniku obsługującego ekran, co spowodowało, że multi-touch działa teraz prawidłowo.

ROM wraz z zaktualizowanym sterownikiem dostępny jest tutaj lub w wersji 2.1 ROMu ułatwiającego upgrade do nowej wersji opracowanego przez Yuki i xboxmod. Jeśli ktoś posiada wersję 2.0 ROMu Back of the Future, musi poczekać na plik pakietu CAB umożliwiający łatwą aktualizację sterownika.

Przypuszczamy, iż niebawem wszystkie nieoficjalne ROMy z Windows Phone 7 będą pozbawione odwiecznego problemu z multi-touch. Przypominamy również, iż jeśli ktoś posiada jeszcze gwarancję na swojego HTC HD2, może wraz z wgraniem nieoficjalnego ROMu stracić ją.

Źródło: XDA-Developers.com

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń wpis:
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Ostatnio na forum
Nowe aplikacje
.

Najlepsza oferta Dell Venue Pro Dell-Venue-Pro
Partnerzy

Jasny
Ciemny
Wszystkie prawa zastrzeżone dla Portalu i Forum owindowsphone.pl Projekt graficzny Marcin Heba
Zakaz kopiowania treści z portalu bez zgody autora. Właściciele portalu www.owindowsphone.pl nie biorą odpowiedzialności za skutki wdrożenia sugestii zawartych w treści. Wszelkie komentarze są własnością osób komentujących, z zastrzeżeniem możliwości ich edycji lub usunięcia z powodu niestosownej zawartości.